خدمات دانشجویی مهران | پایان نامه قلعه لمبسر از بنياد تا كنون - خدمات دانشجویی مهران

راهنمای خرید سفارش پروژه خانه


شماره حساب مهران پروژه راهنماي خريد
۱- بر روی دکمه (خرید آنلاین) کلیک کنید.

۲- ایمیل و مشخصات خود را وارد نمایید.

۳- بلافاصله به درگاه اینترنتی پرداخت وارد میشوید و موارد خواسته شده را تکمیل نموده و بر روی پرداخت کلیک نمایید.

- برای پرداخت نیاز به شماره کارت بانک (شماره ی ۱۶ رقمی روی کارت)، رمز دوم، کد CVV2 و تاریخ انقضاء دارید که همه آنها به جز رمز دوم، روی کارت شما حک شده است.

- رمز دوم کارت خود را می توانید از شعبه یا دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود دریافت کنید.

(شما با کلیه کارت بانک ها میتوانید پرداخت را انجام دهید)

۴- پس از پرداخت آنلاین موفق، از سایت بانک مجدداً به سایت هدایت خواهید شد و میتوانید محصول مورد نظر خود را دانلود کنید.

پایان نامه قلعه لمبسر از بنياد تا كنون

قلعة لمبسر بزرگترين و مستحكمترين و زيباترين قلعه ی  اسماعيليان در ايران است، كه در سه كيلومتري شمال شرقي شهر رازميان مركز بخش رودبار شهرستان قرار دارد؛ كه دره هاي عميق «نينه رود» و «لمه در« دسترسي به آن را از شرق و غرب غيرممكن ساخته اند. و تنها از دو دروازه شمالي و جنوبي مي توان به دژ وارد شد. تاريخ بناي اصلي قلعه را به صدر اسلام ويا پيش از اسلام (دوره ساسانيان) نسبت مي دهند و مساحت قلعه تقريباً m2 000/90 (نودهزار مترمربع) مي باشد. كيابزرگ اميد رودباري در روز بيستم ذیالقعده سال ۴۸۹ هجري قلعه را تسخير نمود و بازسازي كرد. و دوران رونق قلعه در ايام حكومت صباحيان ايران يعني از اواخر قرن پنجم تا اواسط قرن  هفتم بوده است.

خرید آنلاین
40,000 تومان

 

پایان نامه قلعه لمبسر از بنیاد تا کنون

چكيده:

در دامنه هاي جنوبي و شمالي رشته كوههاي البرز از قديميترين ايام دژهاي متعددي بنا شده اند كه تاريخ بناي برخي از آنها به قبل از اسلام باز مي گردد. سلاطين و حكمرانان محلي از ديرباز جهت حفظ جان و مال خود و كسان خويش، دژهاي مستحكم و غيرقابل نفوذي احداث مي كردند. اهميت شناخت اين ابنيه و آثار تاريخي بر كسي پوشيده نيست. مهمترين راه شناخت ملت ها و اقوام گذشته شناخت آثاربجامانده از آنهاست. هر فرهنگ و تمدني يك سرگذشت تاريخي دارد. بنده در اين رساله برآنم كه قلعه تاريخي و زيباي لمبسر را معرفي كنم، قلعه اي كه در حال تخريب است و كسي به آن توجهي ندارد، و مهجوريت اين بناي عظيم بركسي پوشيده نيست.

 

جهت عضويت در خبرنامه ايميل خود را وارد نماييد
این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستانتان پیشنهاد دهید
  Facebook  |  Twitter  |  Delicious  |  Email