خدمات دانشجویی مهران | درباره ما - خدمات دانشجویی مهران

راهنمای خرید سفارش پروژه خانه
شماره حساب مهران پروژه راهنماي خريد
۱- بر روی دکمه (خرید آنلاین) کلیک کنید.

۲- ایمیل و مشخصات خود را وارد نمایید.

۳- بلافاصله به درگاه اینترنتی پرداخت وارد میشوید و موارد خواسته شده را تکمیل نموده و بر روی پرداخت کلیک نمایید.

- برای پرداخت نیاز به شماره کارت بانک (شماره ی ۱۶ رقمی روی کارت)، رمز دوم، کد CVV2 و تاریخ انقضاء دارید که همه آنها به جز رمز دوم، روی کارت شما حک شده است.

- رمز دوم کارت خود را می توانید از شعبه یا دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود دریافت کنید.

(شما با کلیه کارت بانک ها میتوانید پرداخت را انجام دهید)

۴- پس از پرداخت آنلاین موفق، از سایت بانک مجدداً به سایت هدایت خواهید شد و میتوانید محصول مورد نظر خود را دانلود کنید.

درباره ما

مهران پروژه را تعدادی از … … .هدف از ایجاد این گروه کمک به دانشجویان در انجام پروژه هایشان و همچنین ایجاد اشتغال برای دانشجویان دیگر می باشد.

کارشناسان ما قادر به انجام پروژه های متنوع در رشته های مهندسی مکانیک ، مهندسی برق ، مهندسی عمران ، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی صنایع ، مهندسی شیمی ، مهندسی هوافضا ، مدیریت ، حسابداری ، معماری ، می باشند. همچنین کارشناسان ما توانایی طراحی وب سایت ، طراحی لوگو ، تحقیقات دانشجویی و … را دارا هستند.

گروه مهران پروژه مفتخر است اعلام نماید که هم اکنون از همکاری مستقیم نخبگان دانشگاه های کشور در رشته های مختلف استفاده می نماید و بدین وسیله نیازهای سایر دانشجویان را برآورده نموده و از توان و تخصص افراد بهره مند می گردد.

شما نیز اگر احساس می نمایید که قادر هستید در رشته تحصیلی خود با گروه مهران پروژه همکاری نمایید، می توانید از تماس با ما رزومه خود را به همراه اطلاعات کامل تماس ارسال فرمایید تا پس از بررسی های لازم نام شما در لیست همکاران قرار بگیرد.